Nurkowanie dla dzieci w Centrum Nurkowym Buddy

To świetna przygoda dla dzieci – zajęcia są ciekawe i rozwijające!

Każde dziecko w wieku min. 8 lat potrafiące pływać może zapisać się na nasze zajęcia! Nurkowanie dla dzieci odbywa się w małych, kameralnych grupach, na naszym prywatnym basenie. Dzieci nurkują pod opieką doświadczonych instruktorów nurkowania.

Dla dzieci 8+ lat

ODKRYJ NURKOWANIE

PADI Bubblemaker to jednorazowe zajęcia na basenie wprowadzające dzieci w nurkowanie. Pozwalają doświadczyć nurkowania, zapoznać się ze sprzętem i sprawdzić, jak to jest móc oddychać pod wodą :) Zapewniamy sprzęt nurkowy w rozmiarach dla dzieci!

Dla dzieci 10+ lat

PODSTAWOWY KURS NURKOWANIA

Dzieci mogą dzielić nurkową pasję z rodzicami i przyjaciółmi. To może być przygoda na całe życie i świetny sposób na poznawanie świata! Kurs składa się z pięciu spotkań (teoria oraz ćwiczenia basenowe) zakończonych egzaminem i nurkowaniem na wodach otwartych.

Dla dzieci 8+ lat – cykliczne zajęcia 1 raz w tygodniu (niedziela)

KOMANDO FOKI

Program nurkowania na basenie opracowany specjalnie dla dzieci. Pod okiem instruktorów dzieci wykonują ćwiczenia nurkowe, poznają sprzęt nurkowy, gatunki zwierząt morskich, układają specjalne podwodne puzzle itp. Grupy są kameralne, atmosfera przyjazna, a zajęcia wciągające i pozwalające utrzymać zainteresowanie dzieci.

Dla nas najważniejsze jest, by zarówno instruktor, jak i uczestnik szkolenia był pewien tego, że kurs został przeprowadzony poprawnie, a zdobyta wiedza zapewni młodemu nurkowi bezpieczeństwo pod wodą.

Zajęcia prowadzimy na własnym basenie, dzięki czemu nikt nie ogranicza nam czasu spędzanego na ćwiczeniach. Długość lekcji dostosowywana jest indywidualnie do umiejętności naszych uczniów.

Oferta nurkowania dla dzieci – zajęcia w Warszawie

Nurkowanie dla dzieci prowadzone przez nasz centrum nurkowe w Warszawie to świetny pomysł, by rozbudzić nowe zainteresowania i zadbać o ich aktywność. Dogodny dojazd do naszego klubu (Warszawa, al. KEN 11 tuż przy stacji metro Kabaty) i możliwość dostosowania kolejnych lekcji do grafiku i planów naszych kursantów to dodatkowe atuty. Posiadamy doświadczenie w szkoleniu nawet najmłodszych nurków, ogromna cierpliwość i rzetelna dawka wiedzy sprawiają, że naszymi klientami stają się kolejne pokolenia rodzin nurkowych.

Wymagania wstępne

Przystąpienie do zajęć wymaga spełnienia dwóch kryteriów – umiejętności pływania oraz ukończenia 8 roku życia (lub 10 w przypadku kursu nurkowania). Jeśli dziecko spełnia te dwa wymogi, może swobodnie rozpocząć naukę w naszej szkole.

Jak przygotować się do zajęć nurkowych?

Dzieci powinny mieć ze sobą strój kąpielowy i ręcznik. Sprzęt potrzebny do nurkowania zapewnia nasze centrum nurkowe – z wyjątkiem zestawu ABC (maska, fajka, płetwy), które można dopasować i zakupić w naszym sklepie nurkowym!

okejka nurkowa