CENTRUM NURKOWE BUDDY

NAJLEPSZE MIEJSCE, W KTÓRYM ROZPOCZNIESZ PRZYGODĘ Z NURKOWANIEM

Ponad 10 lat doświadczenia w szkoleniu – od nurków OWD do instruktorów nurkowania.

50120_5star_IDC

Naszą siłą jest indywidualne podejście do kursantów. Kursy nurkowania odbywają się w małych grupach – pozwala na to liczna i kompetentna kadra oraz kompletna infrastruktura. Nauka niezbędnych do bezpiecznego nurkowania umiejętności trwa do momentu, w którym przyszły nurek czuje się pewnie pod wodą.

Nasi instruktorzy nurkowania

Piotr Kędzia-Stępkowski

Course Director PADI, Instruktor Trener EFR, Instruktor Trener Nurkowania Technicznego

607 65 43 21


Posiadacz najwyższego stopnia instruktorskiego federacji PADI. Szkoli przede wszystkim instruktorów nurkowania. Jego pasją jest nurkowanie w dzikich i nieznanych miejscach. Jako organizator uczestniczył w wielu wyprawach nurkowych: do RPA, Indonezji, na Sipadan, Spitsbergen, Wyspy Kanaryjskie i wiele więcej.

Konrad Stachowicz

PADI IDC Staff Instructor, Instruktor DAN, Instruktor EFR/CFC

609 11 33 99



Instruktor z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą nurkową. Zawsze można liczyć na jego profesjonalizm i obiektywną opinię. Ma dużą wiedzę na temat sprzętu nurkowego. Jego pasją jest nurkowanie jaskiniowe.

Tomasz Polański

Instruktor Nurkowania PADI MSDT, Instruktor EFR


Nurkowanie to jego pasja, dzięki której może oderwać się od codziennych zajęć, dlatego w każdej wolnej chwili poszukuje podwodnej ciszy. Jego ulubionym rodzajem wypraw nurkowych jest morskie safari, z dala od lądu i cywilizacji. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem z kursantami.

Michał Modrzejewski

Instruktor Trener EFR, Divemaster PADI, DSD Leader



Nurkuje od 2005 roku. Lubi asystować nurkom stawiającym swoje pierwsze podwodne kroki i widzieć, jak nabierają doświadczenia. Równie dobrze czuje się w zimnych, mrocznych polskich wodach, jak i w błękitnych, egzotycznych morzach. Jego wielką pasją są nurkowania nocne, które ceni ze względu na odmienną atmosferę i życie panujące pod wodą.

Dzianis Kashko

Instruktor Nurkowania PADI MSDT, Instruktor EFR



Nurkuje od 2001. Nurkować z akwalungiem zaczął przez przypadek – żeby nie zgubić formy, poszedł na kurs basenowy, organizowany przez AZS PW, następnie zapisał się na obóz CMAS P1, później już bylo z górki… AOWD w Egipcie, Rescue, Divmaster no i… Instruktor. Dzianis lubi prowadzić zajęcia z dziećmi, szkolenie juniorów daje mu dużo satysfakcji.

Marek Zentara

Instruktor Nurkowania PADI MSDT, Instruktor EFR/CFC



Marek jest instruktorem, który wszystkie szlify nurkowe zdobył w naszym centrum nurkowym. Bardzo szybko doszedł do poziomu instruktorskiego dzięki wrodzonym talentom nurkowym. Jego cechy szczególne to niesamowita wręcz, anielska cierpliwość oraz szeroki uśmiech na twarzy.

Kuba Urbaniak

Instruktor Nurkowania PADI OWSI, Instruktor EFR/CFC


Na ścieżkę profesjonalną wkroczył w klubie Buddy, najpierw zostając divemasterem, następnie instruktorem. Dla Kuby każde nurkowanie ma wartość, niezależnie czy jest to kurs OWD, prowadzenie podwodnej wycieczki w Egipcie, czy wymagające nurkowanie dekompresyjne. Nurkowanie powoduje, że Kuba jest szczęśliwym człowiekiem – a szczęście jest po to by się nim dzielić z innymi :)

Piotr Rogulski

Instruktor Nurkowania PADI OWSI


Piotr lubi ludzi, podróże i nurkowanie. W połączeniu z wiedzą i doświadczeniem daje to idealny profil instruktora nurkowania :) Pod wodą uwielbia dobrze doświetlone „akwaria” z dużą ilością ryb, korali i podwodnego życia. Interesują go również wraki: statków, samolotów, zatopionych samochodów i wszystko to, co czeka, aż zostanie odkryte przez nurków.

Adam Leslie

PADI Master Instructor, IANTD Technical Cave Instructor, Instruktor nurkowania technicznego DSAT, Advance Trimix Instructor, Instruktor nurkowania technicznego IANTD, Instruktor Rebreatherowy, Advance Cave Dpv Instructor, Technical Cave SideMount Instructor, Instruktor DAN


Adam współpracuje z Buddy w zakresie kursów nurkowania jaskiniowego. Szkolenia jaskiniowe mogą odbywać się na całym świecie, wszędzie tam, gdzie są dostępne odpowiednie jaskinie – sugerowane lokalizacje to Francja, Floryda lub Meksyk.

Nasi Divemasterzy

Jurek Kruszka

Divemaster PADI


Oaza spokoju i dobrego humoru. Jako partner nurkowy i divemaster jest niezawodny. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie nurkowe.

Agnieszka Horaczy-Modrzejewska

Divemaster PADI, DSD Leader


Nurkuje od 2009 roku. Ma nieustającą potrzebę doskonalenia się, a przy okazji stara się przekazywać innym swoją pasję i wiedzę. Sama mówi o sobie „nurek przyrodnik” – potrafi przez całe nurkowanie podążać za jedną rybą. Lubi spokojne, „chilloutowe” zanurzenia.