Nurkowanie w basenie – zajęcia basenowe w Buddy Warszawa

Co wyróżnia nasze zajęcia nurkowe spośród ofert innych firm? Jako jedyni w Warszawie posiadamy własny basen z ciepłą wodą. Zapraszamy do naszego klubu przy al. KEN 11 w Warszawie (50 metrów od stacji metro Kabaty).

okejka nurkowa

Własna pływalnia oraz świetnie przygotowana kadra to nasze zalety i gwarancja wysokiego poziomu nauki nurkowania!

Zdobycie nowych umiejętności i świetna przygoda – zajęcia basenowe w Centrum Nurkowym Buddy

Uczymy nurkowania na profesjonalnym sprzęcie nurkowym i poświęcamy naszym kursantom maksymalną uwagę. Zajęcia w Buddy odbywają się w niewielkich grupach, dzięki temu jesteśmy w stanie otoczyć opieką każdego uczestnika kursu. Nurkowanie w basenie umożliwia udział w kursie nurkowania – zarówno tym podstawowym, jak i bardziej zaawansowanym, np. kursy ratownicze i profesjonalne.

PODSTAWOWY KURS NURKOWANIA

Marzysz o nurkowaniu? Zapraszamy na kurs, podczas którego w przyjemnej atmosferze poznasz sprzęt nurkowy, zasady bezpiecznego nurkowania i opanujesz najważniejsze umiejętności.

DALSZY ROZWÓJ NURKOWY

Kursy zaawansowane dla osób chcących udoskonalić zdobyte wcześniej kwalifikacje: kursy ratownicze, specjalizacje nurkowe, kursy profesjonalne i techniczne!

CO DALEJ?

WYJAZDY NURKOWE BLISKIE I DALEKIE

Masz cały świat do odkrycia! Ten daleki i egzotyczny, jak i ten bliski. Z odpowiednim przygotowaniem, możesz komfortowo nurkować przez cały rok, nawet w naszych zimnych wodach!

Nurkowanie to pasjonujące zajęcie, które umożliwia odkrycie przepięknego, podwodnego świata! Dobre przygotowanie jest bardzo ważne. Nasi instruktorzy poświęcają swoim uczniom maksymalną uwagę, w każdej sytuacji służą wsparciem i doświadczeniem.