Podstawowy kurs nurkowania Warszawa | Centrum Nurkowe Buddy

Podstawowy kurs nurkowania w Buddy Warszawa

Podstawowy kurs nurkowania PADI OWD to program dla osób początkujących, które chcą rozpocząć przygodę z nurkowaniem. Poznasz teorię, nauczysz się obsługiwać sprzęt nurkowy i wykonasz nurkowania na basenie Centrum Nurkowego Buddy pod okiem doświadczonych instruktorów.

Nurkowanie to sport rodzinny dający dużo satysfakcji

Jak wygląda podstawowy kurs nurkowania?

Zajęcia odbywają się w dogodnej lokalizacji – Warszawa, al. KEN 11, tuż przy stacji metro Kabaty. To pięć spotkań składających się z wykładów oraz ćwiczeń basenowych. Jako jedyni w Warszawie szkolimy na własnym basenie z ciepłą wodą! Termin pierwszego spotkania ustalamy my, kolejne terminy są ustalane wspólnie przez kursantów oraz instruktora prowadzącego zajęcia.

WYKŁADY NURKOWE

Omówimy zasady dotyczące nurkowania, zjawiska wiążące się z nurkowaniem i bardzo ważne kwestie bezpieczeństwa. Wykłady zakończy egzamin pisemny sprawdzający Waszą wiedzę. Każdy uczestnik dostaje podręcznik PADI i materiały, które pozwolą mu utrwalić wiedzę.

Cały kurs odbywa się w naszym klubie przy al. KEN 11 w Warszawie. Nie tracimy czasu na przejazd na basen po zakończonym wykładzie, nie ma dodatkowych kosztów związanych ze wstępami na basen, nie ograniczamy czasu ćwiczeń nurkowych!

ZAJĘCIA BASENOWE

Poznasz sprzęt nurkowy, prawidłową technikę poruszania się pod wodą oraz inne niezbędne umiejętności. Szkolimy w małych grupach, dzięki czemu możemy traktować każdego z uczestników kursu indywidualnie. Jesteśmy dumni, że wyszkolone przez nas osoby są świadomymi i dobrymi nurkami. Stawiamy na wysoką jakość szkolenia, wpajamy zasady bezpiecznego nurkowania!

Zabierz strój kąpielowy i ręcznik. Zapewniamy kompletny sprzęt nurkowy na czas kursu i egzaminu. Zestaw ABC (maska, fajka, płetwy) kupisz w naszym sklepie nurkowym!

EGZAMIN NA WODACH OTWARTYCH

Podczas wyjazdu weekendowego wykonacie 4 nurkowania egzaminacyjne (2 nurkowania dziennie). Po pomyślnym zaliczeniu wszystkich ćwiczeń zostaniecie certyfikowanymi nurkami PADI OWD (Open Water Diver)!

Certyfikat i licencja PADI jest honorowana na całym świecie. Pozwala na rekreacyjne nurkowanie z partnerem do 18 m głębokości.

Po kursie możesz dalej rozwijać się nurkowo i poszerzać swoje uprawnienia!

Podstawowy kurs nurkowania / Warszawa

Z nami nauczysz się nurkowania od podstaw! Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, a nauka daje dużo satysfakcji. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta

Podstawowy kurs nurkowania – cena

Opcje cenowe

• 1 400 zł/os — podstawowy kurs nurkowania kończony na wodach otwartych
• 1 600 zł/os — kurs weekendowy kończony na wodach otwartych
• 1 250 zł/os — kurs rodzinny (min 4 osoby)
• 1 200 zł/os — kurs dla zorganizowanej grupy min 6 osób
• 1 700 zł/os — kurs indywidualny 2:1 (klubowy wyjazd na wody otwarte)
• 2 000 zł/os — kurs indywidualny 1:1 (klubowy wyjazd na wody otwarte)
• 2 500 zł/os — kurs indywidualny z Course Directorem

Cena zawiera

Cena zawiera materiały dydaktyczne, wstępy na basen, profesjonalny sprzęt nurkowy na czas kursu (oprócz ABC), zajęcia teoretyczne oraz ćwiczenia basenowe (5 sesji), egzamin na wodach otwartych, bicie butli powietrzem na czas kursu oraz egzaminu.

Cena nie zawiera

Cena nie zawiera kosztu noclegu, wyżywienia i wstępu do bazy nurkowej podczas egzaminu na wodach otwartych, kosztu ABC (maska, fajka, płetwy) oraz certyfikatu nurkowego PADI OWD (160 zł) wydawanego certyfikowanym nurkom po zdaniu egzaminów nurkowych.

Maskę, fajkę oraz płetwy możecie dopasować i kupić na miejscu w naszym sklepie nurkowym

Masz pytania?
Chcesz zapisać się na kurs nurkowania?
Zadzwoń: 609 11 33 99
Lub napisz do nas!

Twój e-mail*

Wiadomość

Jako jedyne centrum nurkowe w Warszawie posiadamy własny basen z ciepłą wodą

Kursy nurkowania odbywają się w godzinach dogodnych dla klientów, a czas trwania zajęć basenowych dostosowany jest do potrzeb kursanta