Podstawowy kurs nurkowania / Warszawa

Podstawowy kurs nurkowania PADI OWD to program dla osób początkujących, które chcą rozpocząć przygodę z nurkowaniem. Poznasz teorię, nauczysz się obsługiwać sprzęt nurkowy i wykonasz nurkowania na basenie Centrum Nurkowego Buddy pod okiem doświadczonych instruktorów.

WYKŁADY, ĆWICZENIA BASENOWE, NURKOWANIE NA WODACH OTWARTYCH

Jak wygląda podstawowy kurs nurkowania

Zajęcia odbywają się w naszym klubie przy al. KEN 11 (Warszawa, przy stacji metro Kabaty). To pięć spotkań składających się z wykładów oraz ćwiczeń basenowych. Jako jedyni w Warszawie szkolimy na własnym basenie z ciepłą wodą. Zapewniamy świetne warunki do nauki nurkowania. Termin pierwszego spotkania podany jest w naszym kalendarzu, natomiast kolejne terminy instruktor nurkowania ustala wspólnie z uczestnikami kursu.

WYKŁADY NURKOWE

Omówimy zasady dotyczące nurkowania, zjawiska wiążące się z nurkowaniem i bardzo ważne kwestie bezpieczeństwa. Wykłady zakończy egzamin pisemny sprawdzający Waszą wiedzę. Każdy uczestnik dostaje podręcznik PADI i materiały, które pozwolą mu utrwalić wiedzę.

Cały kurs odbywa się w naszym klubie przy al. KEN 11 w Warszawie. Nie tracimy czasu na przejazd na basen po zakończonym wykładzie, nie ma dodatkowych kosztów związanych ze wstępami na basen, nie ograniczamy czasu ćwiczeń nurkowych!

ZAJĘCIA BASENOWE

Poznasz sprzęt nurkowy, prawidłową technikę poruszania się pod wodą oraz inne niezbędne umiejętności. Szkolimy w małych grupach, dzięki czemu możemy traktować każdego z uczestników kursu indywidualnie. Jesteśmy dumni, że wyszkolone przez nas osoby są świadomymi i dobrymi nurkami. Stawiamy na wysoką jakość szkolenia, uczymy bezpiecznego nurkowania!

Zabierz strój kąpielowy i ręcznik. Zapewniamy kompletny sprzęt nurkowy na czas kursu i egzaminu. Zestaw ABC (maska, fajka, płetwy) kupisz w naszym sklepie nurkowym w specjalnych cenach dla naszych kursantów!

EGZAMIN NA WODACH OTWARTYCH

Podczas wyjazdu weekendowego wykonacie 4 nurkowania egzaminacyjne (2 nurkowania dziennie). Po pomyślnym zaliczeniu wszystkich ćwiczeń zostaniecie certyfikowanymi nurkami PADI Open Water Diver!

Certyfikat PADI OWD jest honorowany na całym świecie. Pozwala na rekreacyjne nurkowanie z partnerem do 18 m głębokości.

Po kursie możesz dalej rozwijać się nurkowo i poszerzać swoje uprawnienia!

Podstawowy kurs nurkowania / Warszawa

Nauczymy Cię nurkować

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, a nauka daje dużo satysfakcji. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta

Podstawowy kurs nurkowania – cena

Cena kursu nurkowania

 • 1600 zł/os — podstawowy kurs nurkowania kończony na wodach otwartych

Inne opcje kursu

 • 2000 zł/os — weekendowy kurs kończony na wodach otwartych
 • 1500 zł/os — kurs rodzinny (min 4 osoby)
 • 1450 zł/os — zorganizowana grupa min 6 osób

Kursy w trybie indywidualnym

 • 2000 zł/os — indywidualny kurs 2:1 (klubowy wyjazd na wody otwarte)
 • 2500 zł/os — kurs indywidualny 1:1 (klubowy wyjazd na wody otwarte)
 • 3500 zł/os — kurs indywidualny z Course Directorem

Cena zawiera

Materiały szkoleniowe, wstępy na basen, profesjonalny sprzęt nurkowy na czas kursu (oprócz ABC), zajęcia teoretyczne oraz ćwiczenia basenowe (5 sesji), egzamin na wodach otwartych, bicie butli powietrzem na czas kursu oraz egzaminu.

Cena nie zawiera

Kosztu noclegu, wyżywienia i wstępu do bazy nurkowej podczas egzaminu na wodach otwartych, kosztu ABC (maska, fajka, płetwy) oraz certyfikatu nurkowego PADI OWD (190 zł) wydawanego certyfikowanym nurkom po zdaniu egzaminów nurkowych.

Maskę, fajkę oraz płetwy (ABC) możesz dopasować i kupić na miejscu w naszym sklepie nurkowym

Istnieje możliwość wypożyczenia zestawu ABC na czas kursu i egzaminu nurkowego (koszt 100 zł).

Masz pytania?
Chcesz zapisać się na kurs nurkowania?
Zadzwoń: 609 11 33 99
Lub napisz do nas!

  Twój e-mail*

  Wiadomość

  Jako jedyne centrum nurkowe w Warszawie posiadamy własny basen z ciepłą wodą

  Kursy nurkowania odbywają się w godzinach dogodnych dla klientów, a czas trwania zajęć basenowych dostosowany jest do potrzeb kursanta. Sprawdź, nasz kalendarz