26.08 Podstawowy kurs nurkowania | Centrum Nurkowe Buddy
Podstawowy kurs nurkowania w Warszawie

Podstawowy kurs nurkowania (Warszawa)

Kurs PADI OWD

____________

26.08, godz. 19.00

Koszt: 1 400 zł

Cena zawiera

• zajęcia teoretyczne i basenowe,
• wstępy na basen,
• kompletny sprzęt nurkowy na czas kursu i egzaminu (oprócz ABC),
• podręcznik PADI.

Zasady płatności

Przed pierwszymi zajęciami prosimy o wpłatę 400 zł. Pozostałą kwotę należy dopłacić przed wyjazdem na wody otwarte. Możliwa jest również płatność od razu za cały kurs.

Co daje kurs PADI OWD?

Mając certyfikat PADI OWD możesz wykonywać samodzielne nurkowania z partnerem do głębokości max. 18 m (nurkowanie rekreacyjne).

Czym jest podstawowy kurs nurkowania?

Kurs PADI OWD to bardzo dobrze przemyślany program nauczania. Wykłady wprowadzą Was w teorię nurkowania, np. wpływ nurkowania na organizm, zjawiska występujące pod wodą, czy zasady bezpiecznego nurkowania. Dzięki ćwiczeniom basenowym poznacie sprzęt i opanujecie najważniejsze umiejętności nurkowe, które przygotują Was do bezpiecznego i komfortowego przebywania pod wodą oraz do odpowiedniego planowania nurkowań.

Co nas wyróżnia?

Centrum Nurkowe Buddy to jedno z najlepszych centrów nurkowych w Polsce. Jako jedyni prowadzimy podstawowy kurs nurkowania na własnym basenie z ciepłą wodą (Warszawa), pod okiem doświadczonych instruktorów i nie limitujemy czasu ćwiczeń nurkowych! Zajęcia prowadzimy tak długo, aż przyszli nurkowie poczują się pewnie pod wodą! Stawiamy na jakość szkolenia i bezpieczeństwo podczas nurkowania!

Ile trwa podstawowy kurs nurkowania?

Kurs OWD to 5 spotkań (wykłady i baseny), zakończonych egzaminem i wyjazdem na wody otwarte, podczas którego wykonacie 4 nurkowania. Termin pierwszego spotkania jest podany w naszym kalendarzu. Terminy kolejnych spotkań ustalicie wspólnie z instruktorem, tak, żeby wszystkim uczestnikom kursu pasowały!

Ile kosztuje kurs?

Podstawowa cena kursu PADI OWD to 1400 zł (kurs kończony na wodach otwartych podczas wyjazdu klubowego). Weekendowy kurs kosztuje 1600 zł, kurs rodzinny 1250 zł (min. 4 osoby) a kurs PADI OWD dla zorganizowanej grupy min. 6 osób to koszt 1200 zł/osoba. Prowadzimy również indywidualne szkolenia, które kosztują odpowiednio 1700 zł kurs 2:1 (2 kursantów, 1 instruktor), 2000 zł kurs 1:1 i 2500 zł kurs indywidualny 1:1 prowadzony przez Course Directora

Dostępne formy płatności

• karta lub gotówka na miejscu w klubie
• przelew na konto CN Buddy – Alior Bank 50 2490 0005 0000 4500 2268 9427
Tytuł przelewu: Kurs OWD + imię i nazwisko uczestnika

Zapisz się na podstawowy kurs nurkowania

Twój e-mail*

Wiadomość

Najbliższe kursy nurkowania i wyjazdy