Kursy nurkowania Warszawa | Najlepsza cena | Centrum Nurkowe Buddy

KURSY NURKOWANIA WARSZAWA / 5-GWIAZDKOWE CENTRUM PADI

Kursy nurkowania rekreacyjnego w Warszawie

Nurkowanie to przepustka do wspaniałego świata

Jako jedyni uczymy nurkować na własnym basenie (Warszawa). Zapisz się na kurs nurkowania dla początkujących. Zapewniamy najwyższą jakość szkolenia! Kurs składa się z pięciu spotkań. Przyszłych nurków szkolimy w niewielkich grupach, dzięki temu instruktor może poświęcić czas każdemu z uczestników kursu. Jesteśmy dumni, że szkolimy odpowiedzialnych nurków, doskonale znających standardy nurkowania. Stawiamy na jakość szkolenia i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Nauka nurkowania na basenie w Warszawie

Nasz klub i basen mieszczą się przy al. KEN 11 w Warszawie (tuż przy stacji metro Kabaty). Zapraszamy!

Sprawdź, czy nurkowanie jest dla Ciebie bez ponoszenia pełnego kosztu kursu nurkowania. Jeśli zdecydujesz się na kontynuowanie zajęć, wpłacona kwota zostanie zaliczona na poczet kursu PADI OWD.

Jak się przygotować

Wstępem do Twojej nurkowej przygody będzie solidne przygotowanie merytoryczne oraz opanowanie podstawowych umiejętności podczas ćwiczeń na basenie. Dzięki temu Twoje nurkowanie będzie przyjemne i bezpieczne. Po serii wykładów i zajęć na basenie (5 spotkań zakończonych egzaminem) przyjdzie czas na wody otwarte. Dzięki solidnym podstawom nabytym na podczas kursu, każdy z uczestników będzie mógł doświadczyć wrażeń, jakie daje nurkowanie w realnych warunkach.

Uczestnicy kursu powinni zabrać ze sobą jedynie strój kąpielowy i ręcznik. Prowadzona przez nas wypożyczalnia sprzętu nurkowego zapewnia sprzęt nurkowy na czas kursu i egzaminu. Sprzęt jest wliczony w cenę kursu (poza zestawem ABC). Zestaw ABC (maska, fajka, płetwy) możesz kupić w naszym sklepie nurkowym, w cenach specjalnych dla naszych kursantów.

—x—

Kursy nurkowania – droga do bezpiecznego nurkowania

Nurkowanie to sport partnerski. Mając certyfikat PADI OWD możesz wykonywać nurkowania z partnerem niemal na całym świecie. Warto opanować umiejętności nurkowe tak, aby czuć się pewnie pod wodą. Dzięki temu Twoje nurkowania będą bezpieczne i będą źródłem odpoczynku.

Poniżej prezentujemy, jak może wyglądać droga rozwoju nurkowego. To kursy nurkowania, które dadzą Ci solidne przygotowanie.

Kursy nurkowania Warszawa – wysoka jakość i atrakcyjna cena za kurs

W zależności od tego, ile osób bierze udział w kursach, ich cena może być zmienna

Standardowa cena kursu PADI OWD to 1450 zł, kursu rodzinnego (4 osoby) 1350 zł, natomiast przy zorganizowanej 6-osobowej grupie cena wynosi 1300 zł od osoby

CENY NASZYCH KURSÓW OBEJMUJĄ

Ceny kursów nurkowania obejmują materiały szkoleniowe, korzystanie z basenu, sprzęt nurkowy (bez ABC – maska, fajka, płetwy), wykłady i zajęcia basenowe, nabijanie butli powietrzem na czas szkoleń i egzaminów, certyfikat nurkowy (oprócz kursu PADI OWD).

CENY NIE OBEJMUJĄ

W cenę nie są wliczane koszty związane z wyjazdem na wody otwarte (dojazd, nocleg, wyżywienie). Również zestaw ABC (maska, fajka, płetwy) oraz certyfikat PADI OWD (wystawiany po pozytywnym zdaniu egzaminów) są opłacane oddzielnie.

NASZE STANDARDY

Nasze standardy to wysoka jakość szkolenia, z dużym naciskiem na zasady bezpieczeństwa. Nurkowanie ma być przyjemne, dbamy o to, żeby nasze kursy były rozwijające i żeby stanowiły zapowiedź wspaniałej przygody.