Kursy nurkowania Warszawa | Najlepsza cena | Centrum Nurkowe Buddy

KURSY NURKOWANIA WARSZAWA / 5-GWIAZDKOWE CENTRUM PADI

Kursy nurkowania rekreacyjnego na basenie w Warszawie

Nurkowanie to przepustka do wspaniałego świata

Kursy nurkowania dla początkujących odbywają się na naszym basenie w Centrum Nurkowym przy al. KEN 11 (Warszawa). Całe szkolenie składa się z pięciu spotkań. Przyszłych nurków szkolimy w niewielkich grupach, dzięki temu instruktor może poświęcić czas każdemu z uczestników kursu. Ogromną dumą napawa nas świadomość szkolenia odpowiedzialnych nurków, doskonale znających standardy nurkowania. Stawiamy na jakość szkolenia i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Pod wodą czeka wspaniały świat do odkrycia

Już sam kurs nurkowania dostarcza niezwykłych wrażeń – a to dopiero początek przygody! Z każdym kolejnym nurkowaniem nurek doświadcza coraz więcej satysfakcji i przyjemności wynikającej z przebywania pod wodą

Interesują Cię kursy nurkowania w Warszawie?

Jeśli interesuje Cię nauka nurkowania rekreacyjnego lub technicznego – zapraszamy. Bez problemów znajdziesz nasze centrum nurkowe. Nasz klub mieści się przy al. KEN 11 w Warszawie (tuż przy stacji metro Kabaty).

Uczestnicy kursu powinni zabrać ze sobą jedynie strój kąpielowy i ręcznik. Potrzebny sprzęt nurkowy na czas kursu i egzaminu zapewnia prowadzona przez nas wypożyczalnia sprzętu nurkowego. Sprzęt jest wliczony w cenę kursu (poza zestawem ABC). Zestaw ABC (maska, fajka, płetwy) możecie kupić w naszym sklepie nurkowym, w cenach specjalnych dla naszych kursantów. Początkiem nurkowej przygody będzie solidne przygotowanie merytoryczne oraz nauka podstawowych umiejętności, dzięki którym nurkowanie stanie się przyjemne i bezpieczne.

Po serii wykładów i zajęć na basenie (5 spotkań zakończonych egzaminem), przyjdzie czas na wody otwarte. Dzięki solidnym podstawom nabytym na podczas kursu, każdy z uczestników będzie mógł doświadczyć wrażeń, jakie daje nurkowanie na wodach otwartych.

—x—

Kursy nurkowania – droga do bezpiecznego nurkowania

Nurkowanie to sport partnerski. Mając certyfikat PADI OWD możesz wykonywać nurkowania z partnerem niemal na całym świecie. Warto opanować umiejętności nurkowe tak, aby czuć się pewnie pod wodą. Dzięki temu Twoje nurkowania będą bezpieczne i będą źródłem odpoczynku.

Poniżej prezentujemy, jak może wyglądać droga rozwoju nurkowego. To kursy nurkowania, które dadzą Ci solidne przygotowanie.

Kursy nurkowania Warszawa – wysoka jakość i atrakcyjna cena za kurs

W zależności od tego, ile osób bierze udział w kursach, ich cena może być zmienna. Prowadzimy kursy rodzinne, dla zorganizowanych 6-osobowych grup oraz szkolenia indywidualne

Standardowa cena kursu PADI OWD to 1450 zł, kursu rodzinnego 1350 zł, natomiast przy zorganizowanej grupie 6-osobowej cena wynosi 1300 zł od osoby

CENY NASZYCH KURSÓW OBEJMUJĄ

Ceny kursów nurkowania obejmują materiały szkoleniowe, korzystanie z basenu, sprzęt nurkowy (bez ABC – maska, fajka, płetwy), wykłady i zajęcia basenowe, nabijanie butli powietrzem na czas szkoleń i egzaminów.

CENY NIE OBEJMUJĄ

W cenę nie są wliczane koszty związane z wyjazdem na wody otwarte (dojazd, nocleg, wyżywienie). Również zestaw ABC (maska, fajka, płetwy) oraz certyfikaty nurkowe PADI (otrzymywane po pozytywnym zdaniu egzaminów) są opłacane oddzielnie.

NASZE STANDARDY

Nasze standardy to wysoka jakość szkolenia, z dużym naciskiem na zasady bezpieczeństwa. Nurkowanie ma być przyjemne, dbamy o to, żeby nasze kursy były rozwijające i żeby stanowiły zapowiedź wspaniałej przygody.