KURSY NURKOWANIA WARSZAWA / 5-GWIAZDKOWE CENTRUM PADI

Kursy nurkowania rekreacyjnego w Warszawie

Nurkowanie to przepustka do wspaniałego świata

Jako jedyni uczymy nurkować na własnym basenie (Warszawa). Zapisz się na kurs nurkowania dla początkujących. Zapewniamy najwyższą jakość szkolenia! Kurs składa się z pięciu spotkań. Przyszłych nurków szkolimy w niewielkich grupach, dzięki temu instruktor może poświęcić czas każdemu z uczestników kursu. Jesteśmy dumni, że szkolimy odpowiedzialnych nurków, doskonale znających standardy nurkowania. Stawiamy na jakość szkolenia i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Nauka nurkowania na basenie w Warszawie

Nasz klub i basen mieszczą się przy al. KEN 11 w Warszawie (tuż przy stacji metro Kabaty). Zapraszamy!

Sprawdź, czy nurkowanie jest dla Ciebie bez ponoszenia pełnego kosztu kursu nurkowania. Po intro nurkowym możesz podjąć decyzję o zapisaniu się na kurs PADI OWD i rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem.

Koszt próbnych zajęć nurkowych wynosi 250 zł.

Jak przygotować się do zajęć

Na kurs nurkowania zabierz ze sobą jedynie strój kąpielowy i ręcznik. Prowadzona przez nas wypożyczalnia sprzętu nurkowego zapewnia sprzęt nurkowy na czas kursu i egzaminu. Sprzęt jest wliczony w cenę kursu (poza zestawem ABC). Zestaw ABC (maska, fajka, płetwy) możesz kupić w naszym sklepie nurkowym, w cenach specjalnych dla naszych kursantów.

Wstępem do Twojej nurkowej przygody będzie solidne przygotowanie merytoryczne oraz opanowanie podstawowych umiejętności podczas ćwiczeń na basenie. Dzięki temu Twoje nurkowanie będzie przyjemne i bezpieczne. Po serii wykładów i zajęć na basenie (5 spotkań zakończonych egzaminem) przyjdzie czas na wody otwarte. Dzięki solidnym podstawom nabytym na podczas kursu, każdy z uczestników będzie mógł doświadczyć wrażeń, jakie daje nurkowanie w realnych warunkach.

—x—

Kursy nurkowania – droga do bezpiecznego nurkowania

Nurkowanie to sport partnerski. Mając certyfikat PADI OWD możesz nurkować z partnerem niemal na całym świecie. Warto opanować umiejętności nurkowe tak, aby czuć się pewnie pod wodą. Dzięki temu Twoje nurkowania będą przyjemne i bezpieczne.

Poniżej prezentujemy, jak może wyglądać droga rozwoju nurkowego. To kursy nurkowania, które dadzą Ci solidne przygotowanie.

Kursy nurkowania Warszawa – wysoka jakość i atrakcyjna cena za kurs

W zależności od tego, ile osób bierze udział w kursie PADI OWD, cena może być zmienna

1850 zł

standardowa cena kursu PADI OWD

1700 zł

kurs rodzinny (min. 4 osoby)

1650 zł

zorganizowana grupa 6-osobowa

CENY NASZYCH KURSÓW OBEJMUJĄ

Ceny kursów nurkowania obejmują materiały szkoleniowe, korzystanie z basenu, sprzęt nurkowy (bez ABC – maska, fajka, płetwy), wykłady i zajęcia basenowe, nabijanie butli powietrzem na czas szkoleń i egzaminów, certyfikat nurkowy (oprócz kursu PADI OWD).

CENY NIE OBEJMUJĄ

W cenę nie są wliczane koszty związane z wyjazdem na wody otwarte (dojazd, nocleg, wyżywienie). Również zestaw ABC (maska, fajka, płetwy) oraz certyfikat PADI OWD (wystawiany po pozytywnym zdaniu egzaminów) są opłacane oddzielnie.

NASZE STANDARDY

Nasze standardy to wysoka jakość szkolenia, z dużym naciskiem na zasady bezpieczeństwa. Nurkowanie ma być bezpieczne i przyjemne. Dbamy o to, żeby nasze kursy były rozwijające i żeby stanowiły zapowiedź wspaniałej przygody.